Smakołyki i gryzaki

Sausages Simply from Nature- dzikość z natury

Wiecie jak bardzo lubię naturalne smakołyki, bez ściemy w składzie. Duża zawartość mięsa, brak cukru, konserwantów, jakiś dziwnych dodatków – właśnie takie przysmaki staram się kupować  moim psom. Dlatego też zgodziłam się na testowanie nowości od Fera.pl  – ręcznie wytwarzanych, suszonych kiełbasek, które podbiły serca moich psów i moje.

Bardzo lubię opakowania, które później można wykorzystać. Tak jest i w tym przypadku. Duży, przezroczysty słoik, przez który dokładnie widać jaki produkt kupujemy. Po zjedzeniu wszystkich kiełbasek możemy go przeznaczyć na przechowywanie swoich przydasi.

Smakołyki Simply from Nature występują pod postacią małych, wysuszonych kiełbasek, które pięknie pachną. Są dość twarde lecz można je podzielić za pomocą noża lub zębów 😀 Otoczka wykonana jest z kolagenowego jelita, natomiast w środku znajdziemy dobrze wysuszone mięsko. Co ważne nie brudzą one rąk. Wielkość jednej kiełbaski to ok. 3 cm.

Skład jest bardzo prosty, taki jakie lubię. Kiełbaski stworzone są z 98% mięsa mięśniowego z dzika i z 2% jelita z kolagenu. Żadnych sztucznych dodatków. Sami przyznacie, że wygląda to rewelacyjnie!

Mięso z dzika zawiera bardzo dobry profil minerałów, białek i tłuszczy. Podsiada więcej naturalnego tłuszczu, co dodaje mu smaku, ale i kaloryczności. Dzięki czemu jest idealne dla psów aktywnych lub tych, u których występuje problem z przybraniem na wadze. Przekąski zwierające mięso z dzika odżywiają i dostarczają psom energii.

Dla każdego psiaka! U mnie na punkcie kiełbasek oszaleli naprawdę wszyscy! Samo podniesienie słoika i stukot kiełbasek w środku powoduje niezłe zamieszanie. Kiełbaski możemy podawać większym psiakom w całości, mniejszym podzielić lub także dać całe, jako gryzak na dłuższą chwilę. W sumie nie wiem na jak długą, bo moje psy połykają je w locie. Kiełbaski mogę polecić psim alergikom ponieważ zawierają tylko jedno białko pochodzenia zwierzęcego. Sprawdzą się również u psów z wrażliwym układem pokarmowym, Tobi potwierdza.

Za 300g słoiczek zapłacimy ok. 24zł. Nie wiem ile dokładnie kiełbasek jest w środku, nie liczyłam. Natomiast wiem, że są bardzo wydajne, szczególnie jeśli dzielimy je na mniejsze kawałki.  Jeśli chodzi o cenę, to myślę, że jest adekwatna do jakości produktu.

I co ja mam Wam napisać? Dla mnie bomba! Psy są zachwycone smakiem, a ja składem. Obyło się bez żadnych rewolucji żołądkowych, co w przypadku Tobiego nie jest takie oczywiste. Kiełbaski świetnie sprawdziły się podczas spacerów, treningów i sesji zdjęciowych. Fakt, że nie brudzą rąk jest dla mnie szczególnie ważny, gdy sięgam po aparat żeby zrobić zdjęcie. Nawet nie wiecie w ilu sesjach zdjęciowych pomogły mi te kiełbaski i jak fantastycznie ustawia się na nie psiaki. Naprawdę warto spróbować! Są takie smakołyki, które zostają z nami na zawsze i już wiem, że kiełbaski Simply from Nature, dołączą do nich.

A na dowód powyższych słów pokażę Wam jak moje psiaki brały się za jedzenie kiełbas. To prawdziwi mistrzowie obżarstwa.

– rewelacyjny skład
– smakują psom
– nie brudzą rąk
– odpowiednie dla psich alergików lub psów z wrażliwym układem pokarmowym
– szczelne opakowanie
– wydajne

– serio, długo zastanawiałam się nad minusami, ale te kiełbaski ich nie mają. Nawet cena nie odstrasza mnie przed kolejnym zakupem 😀

Jeśli chcecie poznać więcej produktów z serii Simply from Nature zajrzyjcie do sklepu Fera.pl

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 6 =