Formy współpracy

Serdecznie zapraszamy do współpracy miłośników psów, hodowców, fundacje oraz firmy branży zoologicznej.

Wszystkie testy realizujemy rzetelnie, przedstawiając wady i zalety produktu. Recenzja ukazuje się na stronie www, Facebooku, Instagramie, a w niektórych przypadkach także na kanale YT. Recenzja wzbogacona jest dużą ilością, dobrej jakości fotografii. Zawiera odnośniki do wszystkich kanałów firmy.

Zajmuję się fotografią zwierzęcą oraz produktową. Wykonuję sesje miotów, zwierząt właścicielskich oraz bezdomnych. W moim portfolio znajdziecie Państwo sesje zdjęciowe wykonane dla firm oraz magazynów związanych z branżą zoologiczną. Wykonuję także fotograficzne relacje z wydarzeń.

We współpracy z firmami z branży zoologicznej powstają artykuły oraz porady dedykowane miłośnikom psów. W  magazynach zoologicznych znajdziecie także relacje z wydarzeń oraz konferencji.

Jedną z popularnych, a zarazem bardzo owocnych form współpracy jest organizacja wspólnych konkursów. Wraz z zaprzyjaźnionymi firmami organizujemy konkursy fotograficzne o ustalonej tematyce. Konkursy posiadają stały regulamin,  a na plakacie konkursowym zawsze pojawia się logo partnerów. Konkursy są odpowiednią formą do pozyskiwania nowych obserwatorów.

Obejmujemy patronatem medialnym wydarzenia, konferencje, książki oraz poradniki związane z branżą zoologiczną. 

Jest możliwość umieszczenia reklamy Państwa usług: na naszej stronie www, na portalu Facebook oraz w relacji Instagrama.