Wyniuchane,  Z psiego świata

Pomysły na prezent dla miłośnika psów

Jako prawdziwa psiara uwielbiam dostawać prezenty o psiej tematyce. 🙂 Jeśli w Waszej rodzinie lub wśród znajomych są osoby kochające psy i nie wiecie co im kupić pod choinkę, to ta lista jest dla Was. Jeśli jednak sami jesteście miłośnikami futrzaków, a rodzina niekoniecznie trafia z prezentami, to spróbujcie im zasugerować co może sprawdzić Wam radość, przesyłając ten wpis.

Portret Twojego pupila

Piękny, kolorowy portret Twojego pupila, który powstaje na bazie przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Na początku jest malowany akwarelami, a później obrabiany w programie graficznym. Finalnie dostajesz graficzną wersję portretu zamkniętą w białej ramce, którą możesz powiesić lub postawić na szafce.

Cena: 68,99zł

Gdzie kupić? tutaj

Łapka z sierścią zwierzaka

Łapka wykonana z żywicy, w której możesz zamknąć co tylko chcesz. Pierwszy wypadnięty ząbek, sierść czy wąsy Twojego zwierzaka. Możesz poprosić także o zatopienie w niej pierwszej literki imienia. Łapka jest wykonana bardzo estetycznie i przypomina o pięknych chwilach ze zwierzakami.

Cena: 199zł

Gdzie kupić? tutaj

Bransoletka z wizerunkiem lub łapką Twojego psa

Tak pięknych bransoletek na próżno szukać u jubilera. Oryginalne, delikatne i przede wszystkim przypominające o tym co najcenniejsze – o Waszej pięknej przyjaźni i miłości. Do wyboru macie pełne bransoletki lub takie na sznureczku. Możesz zamówić taką z odciskiem łapki, pyszczkiem lub całym wizerunkiem Twojego przyjaciela.

Cena: od 139zł do 360zł

Gdzie kupić? tutaj 

Poduszka z wybranym zdjęciem

Aby miło śnić warto mieć poduszkę, która tylko takie sny przyniesie. Wybór zdjęcia pozostawiam Tobie. Ja wykonałam poduszkę, która miała bawić i przynieść Tobiemu pyszne sny! Kto wie jakie przyniesie Tobie lub Twoim bliskim. Poduszka występuje w dwóch rozmiarach i w trzech rodzajach tkanin: bawełna, poliester, aksamit.

Cena: od 45,90zł do 49,90zł

Gdzie kupić? tutaj 

Portret Twojego zwierzaka od Dognity

Prawdziwe arcydzieło, niczym malowane rękami sławnego malarza. Obrazy są tworzone graficznie i drukowane na płótnie. Do wyboru są takie z ramą lub bez. Możesz umieścić na nim do 4 zwierzaków.

Cena:  od 185zł do 711zł

Gdzie kupić? tutaj

Może i Wy macie jakieś fajne pomysły na prezenty, którymi chcielibyście się podzielić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =