Tester Tobi

Część ! Mam na imię Tobi, jestem psem w typie owczarka niemieckiego i zaraz skończę 12 lat. Uwielbiam zabawę, spacery i oczywiście jedzenie. Wraz z Karoliną testujemy przeróżne psie produkty: karmę, przysmaki, akcesoria, zabawki, preparaty pielęgnacyjne i wiele, wiele innych 🙂 To znaczy ja testuję, a ona pisze recenzję. Recenzje wykonywane są rzetelnie, wypisujemy w nich wszystkie plusy i minusy  jakie jesteśmy w stanie zauważyć przez dany okres testowania.

Na przetestowanie produktu potrzebujemy ok. 2-3 miesięcy, jest to optymalny czas, aby produkt został dokładnie sprawdzony i opisany. W przypadku preparatów (tj. preparaty na stawy bądź sierść) ten czas wydłuża się ponieważ musimy poczekać na efekty ich działania. Nie testujemy próbek karm ponieważ taka próbka nie stanowi nawet jednego posiłku dla mnie, a Karola nie jest w stanie realnie ocenić działania karmy.. W przypadku próbek nie ma także czasu na stopniowe wprowadzanie karmy do mojej diety.

Interesuje Cie jakiś produkt, chcesz go kupić, ale nie wiesz czy warto ?  Masz firmę i chciałbyś uzyskać opinie na temat Twoich produktów ? Napisz 🙂 piesmojamiloscia@onet.pl