Wyniuchane

 • Wyniuchane,  Z psiego świata

  Pomysły na prezent dla miłośnika psów

  Jako prawdziwa psiara uwielbiam dostawać prezenty o psiej tematyce. 🙂 Jeśli w Waszej rodzinie lub wśród znajomych są osoby kochające psy i nie wiecie co im kupić pod choinkę, to ta lista jest dla Was. Jeśli jednak sami jesteście miłośnikami futrzaków, a rodzina niekoniecznie trafia z prezentami, to spróbujcie im zasugerować co może sprawdzić Wam radość, przesyłając ten wpis.

 • Wyniuchane

  LUBLIN -bezpłatna sterylizacja i kastracja oraz czipowanie

  kas

  Od 9 maja w Lublinie realizowana jest bezpłatna akcja czipowania psów, sterylizacji/kastracji psów i kotów, których właściciele mieszkają i utrzymują zwierzęta na terenie miasta oraz sterylizacji/kastracji kotów wolno żyjących z terenu Lublina. Akcja trwa do końca listopada 2016 roku lub wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2016 (D-39 Zwierzolublin).

  Więcej informacji na temat projektu znajdziecie tutaj: http://www.lublin.eu

 • Wyniuchane

  Bohun Pies – konkurs !

  bo

  Bohun Pies świętuje 2 urodziny bloga! Z tej okazji przygotowali dla was konkurs. Do wygrania plakat od Pan Lis i woreczki na smaki od le petit pet!

  Co trzeba zrobić, aby zgarnąć nagrodę?
  1. Należy wybrać sobie jedno zdjęcie z bohunowego bloga lub fanpejdża lub insta, na którym jest Bohun, a następnie je przerobić. Nie musi to być profesjonalny fotomontaż. Ważne, żeby było zabawnie!

  Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie : TUTAJ

   

 • Wyniuchane

  Konkurs u Psiarzpl

  psi

  Do wygrania smycz SAFETY LINE od Psiarzpl w wybranym przez was kolorze.
  Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić dwa proste kroki.

  1. Udostępnić ten post.
  2. W komentarzu pod postem konkursowym wpisać kolor smyczy, który chcielibyście dostać. Nazwy kolorów i wzory lin znajdziecie tutaj: http://psiarzpl.blogspot.com/p/smycze-kolory.html

  Spośród osób które będą spełniać powyższe warunki w przyszłą sobotę (19.03.2016) o godzinie 21:00 rozlosują smycz SAFETY LINE!