Karmy i smakołyki

Belcando Super Premium Junior

Prawidłowe żywienie szczeniaka jest bardzo ważne i ma wpływ na jego dalsze życie. Warto więc wybrać karmę dobrej jakości, która ma przejrzysty skład, zawiera witaminy i smakuje psu. Przeczytajcie naszą recenzję na temat puszek Belcando Super Premium przeznaczonych dla Juniorów i oceńcie, czy chcielibyście podać taki posiłek swojemu maluchowi.

Belcando Super Premium to wysokiej jakości żywność wilgotna dla twojego psa. Dostępność sześciu wyselekcjonowanych wariantów ze składnikami pochodzącymi od najlepszych niemieckich farmerów. Nie używamy przetworzonego mięsa, ale tylko całe kawałki, które są dokładnie gotowane. Każda odmiana jest wzbogacona o wybrane składniki i zawiera cenny osetowy olej, który jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

 

Metalowe puszki występujące w gramaturze 400g i 800g. Na etykiecie widzimy zadowolony psi pyszczek i naszkicowanego kurczaka. Na dole opakowania znajduje się zdjęcie świeżego, pokrojonego mięsa i jajko. Etykieta  mówi nam wprost, jakie produkty znajdziemy w środku.

Karma Belcando Super Premium Junior jest w formie mielonki. Znajdziemy tam kawałki podrobów tj. serca czy wątroby. Nie dostrzegłam jednak większych kawałków mięsa i jaj. Widocznie są dobrze zmielone. W puszkach, które otrzymałam była znikoma ilość galaretki. To duży plus, ponieważ nie lubię jak jest jej dużo w karmie.

Skład karmy wygląda następująco:

mięso drobiowe, serca, wątroba, żołądki (66 %); rosół drobiowy (27,5 %); jajka w całości (4 %); nasiona szałwii (1 %); substancje mineralne (1 %); olej szafranowy (0,5 %)

Znajdziemy w niej także dodatki dietetyczne tj.

witamina D3 200 IU; witamina E (jako octan alfa-tokoferolu) 50 mg; mangan (jako siarczan manganu) 2 mg; cynk (jako siarczan cynku) 20 mg; jod (bezwodny jodan wapnia) 0,2 mg

Za puszkę o gramaturze 400g zapłacimy ok. 9zł, za puszkę zawierającą 800g produktu zapłacimy ok. 14zł

Jak zapewne się domyślacie puszeczki Belcando Super Premium Junior testowała młodsza część naszej ekipy, czyli Pchełka i Reszka. Dziewczyny zajadały się puszkami jakby w życiu nic nie jadły. Serio, one je połykały w całości. Musiałam zadbać o to, aby podawany posiłek był dobrze rozdrobniony i umieszczony w miskach spowalniających.

Puszki przyjęły się bardzo dobrze. Co prawda przez kilka pierwszych dni dziewczyny puszczały bąki, ale później wszystko się uspokoiło. Myślę, że może ma to związek z dodatkiem jaj, których moje psy nie jedzą na co dzień. Kupy były ładne, zwarte i nie za duże. Różniły się od tych po suchej karmie.  Dziewczyny czuły się dobrze, miały dużo siły i biegały jak szalone. Nie zauważyłam żadnych zmian po tej karmie, ani w stanie sierści, pazurów i zapachu z pyszczka, jednak testowaliśmy ją dość krótko.

+ dobry skład
+ dodatek witamin
+ smakowitość

– śmierdzące bąki na początku podawania

Jeśli chcecie poznać więcej mokrych lub suchych pyszności od Belcando zapraszamy na ich stronę:

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =