Z psiego świata

ZOOLOGICZNY MARKET HANDLOWY Dog Day& Cat Day

Zapraszamy 17-18 marca w godz. 10-18 (sobota) i w niedzielę w godz. 10-17 ul. Mińska 65, Warszawa Wyjątkowe dwa dni!

Zakupy, warsztaty, spotkania, malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt. Nie powinno was zabraknąć!  WSTĘP WOLNY! – dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach. Nie istotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca! To wydarzenie dla każdego!

Pamiętaj, żeby zabrać ogromną torbę, czekają na stoiskach różnorodne karmy zarówno mokre, suche, gotowane i surowe, smakołyki, naturalne gryzaki, ciasteczka i wszelakie pyszności. Nie zabraknie ręcznie wykonywanych  kolorowych zabawek, piłek, szarpaków, smyczy, szelek, obróżek a nawet ubranek czy posłań dla pupili. Ale także  będą wygodne ubrania na spacery z pupilami: czapki, bluzy, bluzki.

A może marzy wam się wiosenne odświeżenie? Stoiska grommerskie oraz stoiska z artykułami pielęgnacyjnymi: szamponami, odżywkami, szczotkami czy nawet pachnącymi mgiełkami zapewnią pupilowi prawdziwie hollywoodzki look. Z wypielęgnowanymi zwierzakami będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na stanowisku fotografa lub  selfie na foto-ściance! Każde zdjęcie zostanie opublikowane na stronie wydarzenia, a wybrane nagrodzone super niespodziankami!

By podtrzymać efekt błyszczącej i pachnącej sierści warto zajrzeć na stoiska producentów suplementów wspomagających zdrowie pupili. Można odwiedzić też stoisko kliniki weterynaryjnej i porozmawiać o stanie zdrowia swojego psa, poznać nowoczesne możliwości rehabilitacyjne. Na miejscu będą szkoleniowcy i behawioryści chętni do udzielenia porad z zakresu wychowania, szkolenia jak i planów sportowych. Może to okazja by poznać ukryty talent swojego czworonoga?

Dog Day& Cat Day to również szansa do wsparcia Fundacji Karmimy Psiaki, JOKOT oraz możliwość zainteresowania się adopcją zwierzaka ze Schroniska na Paluchu i znalezienia swojej drugiej psiej połówki. A jeżeli marzysz o rasowym szczeniaczku Warszawski oddział Związku Kynologicznego podpowie na co zwracać uwagę przy zakupie, jak rozpoznać dobrego hodowcę i cieszyć się zdrowym, szczęśliwym pieskiem.

Pamiętaj by ozdobić pisankę, którą możesz potem udekorować świąteczny stół. Za każdą pomalowaną pisankę producenci podarują 1 kg karmy dla potrzebującego pieska lub kotka! Spędź ten dzień ze swoim pupilem! Pomóż tym, które jeszcze nie znalazły swojego ukochanego domu. Spotkaj się z innymi zwierzolubami, wymień się doświadczeniami, wypróbuj nowe produkty, poznaj wyroby polskich rzemieślników i wyjdź z uśmiechem i torbą pełną najfantastyczniejszych rzeczy dla twojego ukochanego pupila.

Zapraszają organizatorzy „Dog&Sport” oraz „Rynek Zoologiczny”.

Atrakcje dodatkowe jakie czekają to:

– malowanie pisanek, każda pomalowana pisanka to 1 kg karmy dla bezdomniaków

– strefa fryzjera czyli odświeżamy się na wiosnę (12 stoisk groomerskich)

– wykłady z zakresu marketingu zoologicznego

– konkursy na najsympatyczniejsze pary

– zdjęcie z króliczkiem wielkanocnym na ściance

Strefa „Adoptuj Warszawiaka” prowadzona przez Schronisko na Paluchu, a w niej:

Konkursy/loterie –  pytania z wiedzy o psach i kotach, spośród dobrych odpowiedzi co godzinę będą losowane 3 osoby, które dostaną zestaw gadżetów;

– selfie z psiakami  – za umieszczenie na social mediach upominek;

– warsztaty robienia zabawek dla kotów, jak wybrać psa dla siebie, jak uszczęśliwić kota, najczęstsze problemy po adopcji, udzielanie pierwszej pomocy, warsztaty dla dzieci – jak być dobrym psijacielem;

– rozdawanie gry edukacyjnej dla najmłodszych;

– zbiórka pieniędzy;

– wystawa psów, które najdłużej czekają na domy;

– spotkania z gwiazdami;

Zapraszamy na wydarzenie na facebook’u  Zoologiczny Market Handlowy oraz do obejrzenia zdjęć z tamtego roku 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =