Akcesoria

Zestaw od WhiteFox

whitefox

Coraz częściej oczekujemy, aby obroża i smycz naszego psa była nie tylko funkcjonalna, ale także cieszyła oko. Mając takie oczekiwania zwróciłam się z prośbą do WhiteFox o uszycie zestawu dla Tobiego.

img_2872

Wybrałam piękny aztecki wzór na mocnej, brązowej taśmie bazowej. Dodatkowo dla wygody mojej i mojego psa poprosiłam o podszycie obroży i rączki pianką neoprenową pokrytą warstwą sztucznej skóry zamszowej.

img_2915

Jest ona rewelacyjna! Biorąc pod uwagę, że adresówki szybciej się zużywają gdy przyczepiamy je do półkola, służącego do podczepiania smyczy, dopłaciłam jeszcze za zawieszkę na adresatkę.

img_2901

Nasz zestaw to obroża na zatrzask oraz 3m smycz przepinana, wszystko o szerokości 2,5cm. Półkola i kółka zarówno w obroży jak i smyczy są wykonane ze stali nierdzewnej, wszystko jest zgrzewane, tak aby duży silny, pies ich nie zniszczył.

img_2945

img_2977-kdopia

Smycz jest solidnie wykonana, nigdzie nie wystają żadne nitki i jest prosto zszyta. Taśma bazowa jak i sama tasiemka ozdobna jest trwała, nie odbarwia się po praniu i nie strzępi mimo szaleństw Tobiego. Według tego co pisze na stronie producent, pianka neoprenowa pokryta warstwą sztucznej skóry zamszowej szybko schnie oraz nie zaciąga sierści zwierzaka. Zgodzę się z tym, że nie zaciąga sierści zwierzaka, nawet w przypadku długowłosego piesełka, jednak nie jestem w stanie powiedzieć jak szybko wysycha ten rodzaj pianki neoprenowej poza okresem grzewczym. Teraz gdy w mieszkaniu jest cieplej, a ja piorę obroże i smycze Tobiego, wszystko schnie w mgnieniu oka.

obroza

Wygląd i funkcjonalność:

Bardzo lubię długie, przepinane smycze i dlatego wybrałam tą 3 metrową. Gdy na spacerze wokół bloku muszę ją skrócić to skracam, gdy wychodzimy gdzieś dalej mogę dać psu więcej swobody.  Nasza możliwość zareagowania w różnych sytuacjach jest szybsza niż w przypadku korzystania ze smyczy typu flexi.

karab

Bardzo sobie cenie podszycie na rączce, uważam że WhiteFox strzeliło w dziesiątkę z takim rodzajem podszycia. Jest ono miłe w dotyku, praktyczne i nie wyślizguje się z rąk. A cóż mogę powiedzieć o wyglądzie tej smyczy? Jest według mnie bajeczna. Miałam już kilka sytuacji, w których ludzie pytali się gdzie ją kupiłam.

Z czystym sercem mogę polecić WhiteFox i ich produkty. Bez wątpienia nadają się na prezent dla naszego przyjaciela. Cieszą oko i zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort.

Niedługo przyjdzie do nas jeszcze jeden zestaw od tej firmy. Bardzo chętnie pochwalę się co tym razem Ola dla nas wyczarowała 🙂

tobi

Zapraszamy do WhiteFox !

wflogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + dwadzieścia =