Wyniuchane

Spis świątecznych konkursów

konk

Poniżej znajdziecie spis świątecznych konkursów 😉

pop

konk
Zapraszamy do Świątecznego Konkursu 8in1!  Prześlijcie w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie swojego pupila z naszym świątecznym zestawem 8in1. Zdjęcia można wysyłać do 13.12.2015 do godz. 23:59.
10 najciekawszych zdjęć zostanie nagrodzonych smakołykami 8in1 i Eukanuba.

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

12243435_857447904368230_1397672968798624361_n

Weź udział w konkursie Eukanuby i „Przyjaciela Psa” i wygraj na święta zapas karmy z wybranej linii Eukanuba wraz z pojemnikiem!

Odpowiedz na pytanie i wykonaj zadanie konkursowe:
1) Ile lat przeciętnie żyją labradory? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na wewnętrznej stronie okładki bieżącego numeru „PP”
2) Wymyśl imię dla psa używając liter składających się na wyraz EUKANUBA (nie musisz wykorzystać wszystkich liter, natomiast każdej możesz użyć dwukrotnie).

Odpowiedzi prześlij na adres: klub@pies.pl z dopiskiem „Eukanuba” w tytule do 17 grudnia do północy.
Osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe i wymyśli najciekawsze imię, otrzyma 15 kg karmy Eukanuba oraz praktyczny pojemnik do przechowywania karmy. Dwie kolejne osoby otrzymają wyróżnienia: 3 kg karmy Eukanuba i upominki.

pop

kon

Hoł! Hoł! Hoł! Mamy dla Was Mikołajkowy Konkurs! Ruszcie swoimi głowami, wytężcie szare komórki i odpowiedzcie na nasze pytanie: „Co robi lis w Lisiej Norze?” 🙂 Na autora najbardziej zaskakującej odpowiedzi, czeka odjazdowa nagroda – dowolna koszulka z Lisiej Nory!

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

hg

Zapraszamy do świątecznego konkursu D&C Design! Pokaż nam zdjęcie Twojego kota lub psa w świątecznej scenerii (ubranku Św. Mikołaja, przy choince, z prezentami…) i wygraj dla niego świąteczny zestaw – kocyk lub poduszkę i zabawkę!

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

j

Kochani zapraszamy Was do wspólnej zabawy w konkursie ,,CHRISTMAS IS COMING”. Chcesz wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że pokażesz swojego pieska w przedświątecznym bądź świątecznym wydaniu. Interpretacja jest całkowicie dowolna. Możesz zrobić zdjęcie, kolaż, komiks.  Pamiętaj, iż tematyka związana jest z nadchodzącymi Świętami !
Zadaniem uczestników jest wysłanie zdjęcia swojego zwierzaka na adres e-mail  buldog.francuski.polska@gmail.com
lub w wiadomości prywatnej, za pośrednictwem fanpage’a Buldog Francuski Polska.

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

osso

Gizmo oraz Osso Di Cane przygotowali dla Was konkurs  🙂 Zróbcie sobie świąteczne selfie i wygrajcie obrożę i breloki Osso Di Cane.  Konkurs trwa od 30.11 do 13.12 do godziny 20:00 Wybór zwycięzcy będzie wynikiem subiektywnej oceny GIZMO i Osso di Cane.  Lajki pod zdjęciami konkursowymi mile widziane mogą im pomóc w wyborze.

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

sow

HoHOHoł!!! Serdecznie zapraszamy na świąteczny konkurs do Sowinka Design!  Temat konkursu: „Mój pies Świętym Mikołajem”

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

1.W komentarzu pod postem konkursowym zostawić zdjęcie swojego pupila, podpisać jego imieniem (jeden uczestnik jedno zdjęcie!).

Zdjęcia dodajemy od dzisiaj 03 grudnia do 20 grudnia (do północy)!
21 grudnia wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w albumie konkursowym, gdzie będzie można „głosować” na najlepsze zdjęcie! Zdjęcia dodane po 20 grudnia nie trafią do albumu konkursowego. Na najlepsze zdjęcie głosujemy od 21 grudnia do 27 grudnia do północy!. Zwycięzców ogłosimy 28 grudnia!

Nagrodami są produkty wykonane przez Sowinka Design tj. szelki, smycze i obroże 😉

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

dog

KONKURS!!! Nastrajamy się wspólnie świątecznie !!!

Codziennie będziemy otwierać na naszej stronie okienko z jednym bądź kilkoma zdjęciami Waszych pupili w świątecznej atmosferze, które możecie wysłać nam w wiadomości prywatnej.

Od jednej osoby przyjmujemy jedno zdjęcie (może być na nim kilka Waszych pupili lub może to być fotokolaż).

Kalendarz aktualizujemy raz dziennie.

Na śniadanie w Wigilię wybierzemy jedno zdjęcie, którego właściciel wygra pod choinkę kubek własnego projektu stworzonego online – za pomocą szablonów zdjęć czy napisów lub zaprojektowany według własnego pomysłu na stronie http://www.empikfoto.pl/ . Jest jeden warunek – motyw musi być powiązany z Waszym pupilem!!

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

fer

Konkurs u FERA.PL ” Pokaż nam jak wygląda Psi Mikołaj” . Nadchodzi najbardziej magiczny czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. Czas poszukiwania prezentów, ubierania choinki, pieczenia i….. pisania listów do Mikołaja.  Pokażcie nam na zdjęciu jak wygląda Psi Mikołaj, a najlepsze prace nagrodzimy świątecznymi zestawami 8in1.

Do wygrania aż 6 świątecznych zestawów 8in1.  Konkurs trwa do 14 grudnia.

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

12313673_1244701985543734_474470739202627729_n

Pokaż nam, jak Twój pies czeka/przygotowuje się do Świąt! Najlepsze zdjęcia nagrodzimy Psią Paczką i kalendarzem biurkowym 🙂

Forma: Zdjęcie w komentarzu pod postem.
Czas trwania: 08.12.2015-22.12.2015
Ogłoszenie wyników: 23.12.2015

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

 

pop

ea

Ponieważ święta tuż tuż firma IAMS ma dla Was niespodziankę – konkurs z nagrodami w sam raz pod choinkę dla Waszych pupili.  Polubcie ich fanpage (jeśli jeszcze go nie lubicie ;)) i prześlijcie w komentarzach świąteczne zdjęcie swojego psa lub kota – pokażcie na nim, że Wasze zwierzaki czują już klimat świąt

Konkurs trwa do 18.12.2015 do 23:59.

Firma IAMS wybierze trzy najciekawsze zdjęcia – autorzy dostaną  karmy IAMS dla psa lub kota (IAMS Proactive Health lub IAMS Delights).

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

hillWrzućcie na profil Hill’s Pet Nutrition zdjęcie z dopiskiem „Pieczemy na Święta razem!”, gdzie wspólnie z psem, kotem robicie pierniki, słodycze i ciasta na Święta! Nagrodami są: zdrowe smakołyki Hill’s dla psów i kotów oraz foremki do pieczenia w kształcie zwierząt. Regulamin konkursu dostępny w notatkach. Konkurs trwa do środy (16.12.2015).

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop

lolo

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać filmik o tematyce świątecznej z udziałem Waszego pupila. Jeżeli posiadacie takowy w swoich zasobach koniecznie się nim podzielcie! Jeżeli nie, nakręćcie coś ciekawego: przygotowania świąteczne, taniec, lub wspólne śpiewanie…może nawet wspólne „tropienie” prezentów? Konkurs trwa do 31.12.2015. Nagrody to mega, midi i mini paka pełna ciasteczek, torcików i zabawel Lolo Pets Classic.

KONKURS ZNAJDZIECIE : TUTAJ

pop