Z psiego świata

PET EXPO

W dniach 13-15 września 2019 r. odbędą się targi zoologiczne PET EXPO. Jest to niezwykle kluczowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży zoologicznej oraz miłośnikom zwierząt.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy, z właścicielami sklepów i hurtowni zoologicznych, by w sprzyjającej atmosferze, zrobić biznes. Wydarzenie będzie miało charakter stricte biznesowy, dwa pierwsze dni (piątek i sobota) będą przeznaczone wyłącznie dla klientów branżowych, a niedziela dodatkowo dla klientów indywidualnych.

PET EXPO to idealne miejsce dla Wystawców, by porozmawiać z obecnymi i potencjalnymi klientami, zyskać nowych kontrahentów i partnerów biznesowych, wypromować nowe produkty, wzmocnić wizerunek firmy, uzyskać bezpośrednią opinię o marce, poznać ofertę i plany konkurencji, a dzięki tym działaniom zwiększyć obroty firmy. Dla odwiedzających branżowych to świetna okazja, by podpisać intratne kontrakty, skorzystać ze specjalnej oferty targowej, spotkać się z osobami decyzyjnymi i najważniejszymi przedstawicielami branży, czy budować relacje z innymi graczami na rynku.

Natomiast miłośnicy zwierząt będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, przetestować produkty, zasięgnąć porad u ekspertów, a przede wszystkim spędzić niedzielę z rodziną w międzygatunkowym towarzystwie.

Wszyscy odwiedzający będą mieli okazję poznać ofertę około 200 wystawców. Zaprezentowane zostaną produkty dedykowane dla psów, kotów, ptaków, gryzoni i małych ssaków, a także produkty związane z akwarystyką i prowadzeniem oczek wodnych. Nie zabraknie także wydawnictw branżowych oraz fundacji i stowarzyszeń, które tego dnia będzie można wspomóc.  Pełną listę wystawców znajdziecie na fanpage’u targów zoologicznych PET EXPO.

Podczas targów PET EXPO Magdalena Rorbach z  Magdalena Rorbach Business Pet Academy opowie o
Skutecznej strategii pet biznesu:
-Czym charakteryzuje się dobra identyfikacja firmy?
-Gdzie warto promować swoją firmę w dzisiejszych czasach?
-Jak skutecznie dotrzeć do klientów?
-O czym i w jaki sposób pisać na blogu, aby skutecznie promowało to Twój pet biznes?

Podczas targów PET EXPO zostanie zaaranżowany modelowy sklep, który będzie nie tylko wzorem do naśladowania, ale przede wszystkim inspiracją dla właścicieli i menadżerów do wprowadzania zmian u siebie.

W sklepie będzie można zapoznać się z trendami w zarządzaniu, wyposażeniu i projektowaniu przestrzeni sklepowej, a porad na stoisku będą udzielać eksperci z dziedziny, m.in. merchandising, sprzedaży, marketingu, a także sami Wystawcy. W modelowym sklepie zoologicznym zostaną zaprezentowane, rozwiązania techniczne dedykowane zoologii, a także meble dla ptaków, małych ssaków i innych zwierząt, które są energooszczędne, wygodne w obsłudze, ale w pierwszej kolejności zapewniające dobrostan zwierząt.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Bydgoszczy. Targi zoologiczne PET EXPO obędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawiennicze (BCTW) ul. Gdańska 187.

13-15 września 2019 r.
13 września – 09:00-17:00 wstęp tylko dla klientów branżowych
14 września – 09:00-18:00 wstęp tylko dla klientów branżowych
15 września – 09:00-17:00 wstęp dla klientów indywidualnych oraz branżowych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =