Akcesoria

Obroża z haftem od Corgi’s Zone

Lubicie spersonalizowane akcesoria, które są nie tylko ładne, ale także trwałe? My bardzo! Dzięki udziałowi w Top for Dog mieliśmy okazję poznać Monikę z Corgi’s Zone, która wykonała dla nas  piękną obrożę z haftem.


Obroża z haftem od Corgi’s Zone jest produktem, który możemy swobodnie spersonalizować poczynając od umieszczenia na niej imienia naszego psa, numeru telefonu , aż po wykonanie dowolnej ikony. Samodzielnie możemy wybrać miejsce, w którym umieścimy numer telefonu. Może znaleźć się on na wierzchu lub pod spodem obroży. Firma daje nam możliwość wyboru nie tylko koloru materiału wierzchniego czy podszycia, ale także szerokości obroży oraz rodzaju zapięcia.

Materiał wierzchni pod haft:

Alkantara – wytrzymały materiał obiciowy z meszkiem, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, łatwy w czyszczeniu (woda + szczoteczka, czasem + mydło)

Kolory do wyboru: śliwkowy, wiśniowy, żółto-pomarańczowy, żółty, beżowy, zielony butelkowy, granatowy, jasny niebieski.

Beaver-tkanina pokryta teflonem, wodo i olejoodporna.

Kolory do wyboru: czerwony, stalowy, pomarańczowy żarówiasty, fuksja.

Podszycie:

Memory – tkanina poliestrowa, przypominająca w dotyku bawełnę, tkanina inteligentna-zapamiętuje kształt, odporna na zagniecenia, lekko połyskująca, bardzo trwała i przyjemna w dotyku.

Kolory do wyboru: pomarańczowy, bordowy, fuksja, czerwony, cappuccino, czarny, jasny szary, granatowy, niebieski, zielony, pistacja, żółty.

Obroża Tobiego wykonana jest z takich materiałów jak alkantara w kolorze jasno niebieskim oraz tkaniny memory w kolorze wiśniowym. Postanowiłam, że również haft z imieniem wykonamy w kolorze wiśniowym, tak aby pasował do podszycia. Ikona, którą wykonała Monika przedstawia głowę Tobiego, która została umieszczona po dwóch stronach napisu.

Jako rodzaj zapięcia wybraliśmy półzacisk, to nasza pierwsza obroża z półzaciskiem. Byłam ciekawa jak się u nas sprawdzi. Szerokość naszej obroży wynosi 3cm, nie ma na niej umieszczonego numeru telefonu.

Podczas brzydkiej pogody lub tarzania obroża brudzi się dość szybko. Jeśli chodzi o czyszczenie zasugerowałam się informacją na stronie i myłam obrożę wodą ze szczoteczką. Tylko gdy była bardziej ubrudzona używałam do tego mydła. Obroże starałam się czyścić delikatnie, aby nie uszkodzić materiału oraz haftu. Nie próbowałam prać jej w pralce lub innymi środkami czystości niż zalecane.


Cena obroży uzależniona jest od wielkości i szerokości jaką wybierzecie oraz od rodzaju zapięcia. Musicie także dopłacić jeśli zdecydujecie się na haft wewnętrzny lub dodatkowy haft zewnętrzny. Cena obroży waha się od 54zł do 100zł.


– solidnie wykonana, mocne okucia
– można spersonalizować ( wybór materiałów, kolorów, rodzajów zapięć, szerokości)
– bardzo ładny wygląd


– dość szybko się brudzi

Jeśli chcecie poznać inne produkty od Corgi’s Zone zapraszamy na stronę firmy. W swojej ofercie mają także inne rodzaje obroży, smycze, szelki, kokardy, saszetki na smakołyk, a nawet wieszaki na smycze.

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 1 =