Akcesoria

Miska turystyczna Truelove od Tip-Top

Długie spacery po lesie, buszowanie wśród łąk i kąpiele nad wodą. Tak wygląda Wasz wymarzony spacer z psem? Osobiście uwielbiam zabierać swojego psa w nowe miejsca, dawać mu możliwość poznawania, węszenia, wybiegania się bez smyczy i zaczerpnięcia świeżego powietrza. Jednak do takiej wyprawy musimy się dobrze przygotować.  Ulubiona zabawka, kleszczołapki, pyszne smakołyki i oczywiście woda!

Cały czas szukałam funkcjonalnej miski, w której mogłabym podać wodę psu. Przerabiałam już psie bidony (które po jakimś czasie przeciekały,) metalowe
i silikonowe miski. Żadna z tych rzeczy nie do końca spełniała moje oczekiwania, dlatego bardzo się ucieszyłam na testy miski turystycznej Truelove od sklepu Tip-Top.

Miska turystyczna Truelove jest lekka i praktyczna. Została uszyta z mocnego wodoodpornego materiału, jest łatwa w czyszczeniu i szybkoschnąca. Do wyboru mamy dwa kolory: pomarańczowy i zielony.

Miska Truelove jest okrągła, zamykana na zamek błyskawiczny. Posiada dwie wyciągane komory -na karmę oraz wodę o łącznej pojemności 2,7l. Pojemność części na karmę – to 1,7 l, natomiast na wodę 1l. Według mnie to bardzo dużo, brakowało mi takiej pojemności w innych, dostępnych na rynku miskach. Jej średnica wynosi 15cm, więc idealnie sprawdzi się dla małych, średnich i niektórych większych pyszczków. Miska posiada szlufkę, w której bardzo brakowało mi karabińczyka. Doczepiając mały, metalowy karabińczyk, stała się jeszcze bardziej funkcjonalna. Mogła swobodnie wisieć przyczepiona do plecaka i nie zajmowała miejsca w środku!

Miska składa się z twardego korpusu i dwóch wyciąganych komór. Na końcu każdej komory znajduje się sztywny pierścień, dzięki  któremu woda nie wylewa się, a jedzenie nie wypada. Twardy korpus umożliwia nam przeniesienie miski bez strat w pożywieniu i piciu! Dodatkowo dzięki niemu miska stabilnie utrzymuje się na ziemi.

Miska szybko się brudzi, a za razem szybko czyści. Zewnętrzna część położona na ziemi łatwo łapie brud z podłoża. Znacznie fajniej funkcjonuje na trawie niż na leśnej ściółce czy piachu. Jeśli chodzi o środek miski to, komora na wodę wysycha po kilku minutach, a tę na karmę trzeba przepłukać wodą ( w przypadku tłustej karmy, wodą z płynem). Dużym plusem jest to, że możemy prać ją w pralce w temperaturze 30stopni. Jeśli ktoś woli nosić miskę w plecaku, nie ma problemu. Po wytrzepaniu i zamknięciu, miska nie przecieka. 😉

Za miskę turystyczną Truelove w sklepie Tip-Top zapłacimy 49zł

Fantastyczną sprawą jest to, że z miski mogą korzystać równocześnie dwa psiaki. Gdy podczas wycieczki zapomniałam zabrać miski Tobiego, Mopsia użyczała mu drugiej komory i mogli pić jednocześnie. Natomiast podczas spacerów z psimi kolegami, to Tobi dzielił się miską.

Miska towarzyszy nam od dłuższego czasu. Była z nami na leśnych wycieczkach, zwiedziła lubelską starówkę, wybrała się z nami nie raz nad Wisłę i nad jezioro. Towarzyszy Tobiemu podczas gościny u moich rodziców  i u babci. W końcu pies jest dumny, bo przywiózł swoją i tylko swoją miskę! Mopsia natomiast delektuje się jedzeniem i piciem z miski turystycznej w swoim prywatnym ogrodzie. Zabrała miskę ze sobą nawet na wycieczkę do domu kultury. Pełna kulturka!

Miska naprawdę świetnie się u nas sprawdza, jest lekka, poręczna i przede wszystkim ładna. Uwielbiam takie kolory i design. Przyczepiona do plecaka nie zajmuje w nim miejsca i szybko można po nią sięgnąć, aby nalać psu wody. Obydwa psiaki chętnie z niej piją i jedzą, a to najważniejsze!

– ładne kolory i design
– duża pojemność
– lekkość i stabilność
– możliwość korzystania przez dwa psy równocześnie
– łatwo się czyści

– brak karabińczyka
– szybko brudzący się korpus

Zachęcamy do odwiedzenia strony sklepu!

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × dwa =