Akcesoria

Miedzianka – Glamour Brass

miedzianka

Niezniszczalna i piękna adresatka dla psa ? Czy to możliwe ? Oczywiście, że tak ! Przedstawiamy Wam Miedziankę, która sprawdza się w każdych warunkach.

IMG_8872

Mieliśmy już kiedyś przyjemność testować Miedziankę, jeśli chcecie zobaczyć wcześniejszą recenzję adresatki, która towarzyszy nam do dziś, zapraszamy tutaj : Adresówka od Miedzianki  Bądźmy szczerzy Miedzianka nigdy nas nie zawiodła. Wygląda świetnie, trzyma się świetnie i świetnie sobie radzi w każdych warunkach. Poprzednia miedzianka przeszła testy w ziemi, piachu i wodzie. Obecna adresatka z serii Glamour Brass towarzyszyła nam jesienią i zimą. Co prawda jej kontakt ze śniegiem nie był intensywny, ale co się dziwić… Ładną mamy wiosnę tej zimy ! 😀

IMG_2f609

Zacznijmy od początku bo możliwe, że nie każdy z Was miał styczność z tą firmą.

miedz3
Miedzianka jest to firma zajmująca się wyrobami już nie tylko z miedzi, ale także z mosiądzu i alpaki (nowego srebra). Produkują personalizowaną biżuterię, breloczki i identyfikatory dla zwierząt. Na swoich wyrobach nabijają sentencje, monogramy, inicjały, inskrypcje i różnego rodzaju znaczniki tj. łapki, kosteczki, psie i kocie pyszczki. Każdy właściciel może samemu zaprojektować adresatkę dla swojego psa.  Świetnie, prawda ?

me

miedz2

Nowa adresatka Tobiego jest wykonana z mosiądzu, natomiast serduszko z napisem „Best Friend” z metalu. Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest czytelny. Zawiera ona podstawowe informacje tj. imię psa oraz numer do właściciela, nie zabrakło oczywiście nabitych łapek oraz słuchawki telefonicznej. Jej średnica to 32 mm, a sama adresatka jest cieniutka i lekka. Do adresówki dołączone jest kółko mocujące z półokrągłego drutu z przekarbowaniem, dzięki czemu jest bardziej wytrzymałe.

IMG_2621

Adresatki z Miedzianki mają to do siebie, że są bardzo trwałe. Nie da się ich złamać, nie wychodzą z mocowania i nie ulegają zniekształceniu czy rozwarstwieniu pod wpływem czynników atmosferycznych oraz szaleństw psa. Nasza pierwsza Miedzianka towarzyszy nam dokładnie od października 2014 roku i nadal wygląda jak nowa. Nie wiem jak firma zarabia na niezniszczalnych adresatkach 😀 Jest jedno wyjście, a mianowicie właściciele psów, mają bzika na punkcie psich gadżetów, które są praktyczne i ładne. Mogę się tylko domyślić ile Miedzianek jest przymocowanych do różnych obróżek jednego psa.

IMG_5458

My obecnie przy dwóch obróżkach, które najczęściej nosi Tobi mamy dwie Miedzianki. Przymierzamy się do zakupu personalizowanego identyfikatora od Miedzianki, na którym może znajdować się wizerunek psa, wycięty przy pomocy ręcznej piłki. Istne szaleństwo !

IMG_2522

miedz1
Tak jak już wcześniej pisałam. Jestem bardzo zadowolona z naszej Miedzianki. Tobi nie należy do spokojnych i delikatnych psów. Lubi biegać, tarzać się i wpadać we mnie 😀 Aby sprawdzić czy adresatka jest na pewno tak wytrzymała, przyczepiałam ją nie tylko do obroży, ale także do szelek, które częściej są narażone na otarcia, uderzenia i tarzanie. Adresatka Glamour Brass jest z nami od listopada 2015 roku, przeczepienie jest z obroży do szelek nie poluzowało kółka mocującego, adresatka nie uległa zniszczeniu, porysowaniu czy korozji. Jak wyglądała na początku, tak wygląda i teraz. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała po kilku latach użytkowania 🙂

IMG_2559

miedz44
Ceny adresówek wahają się od 56zł do 158zł. Za standardową adresówkę z miedzi zapłacimy 56zł, za adresówkę Glamour Brass z mosiądzu 95zł, a za przepiękny identyfikator personalizowany 158zł. Początkowo gdy spojrzałam na ceny Miedzianek, trochę się załamałam. Jednak teraz, gdy wiem jak bardzo są trwałe i ile jest wart materiał, z którego są wykonywane, cena mnie nie dziwi. Pozwolę sobie porównać Miedziankę ze świecącym identyfikatorem Neon Tags, który miałam okazję testować w wakacje. Niestety świecący identyfikator, który kosztuje 79zł i który przez kilka pierwszych miesięcy zachwalałam, zaczął się kruszyć przy mocowaniu. Natomiast nasza pierwsza Miedzianka, której koszt nie przekroczył 60zł, jest z nami od 2014 roku i nadal trzyma się świetnie.

IMG_5466
Adresówka Glamour Brass i Miedzianka Standard

plusy
Piękna.
– Wytrzymała.
– Własny projekt.
– Niewielka cena w porównaniu do jakości materiałów i trwałości adresówki.

minusy
– Gdy masz już jedną, chcesz więcej.

miedz444

yy
Jeśli chcesz obejrzeć lub kupić Miedziankę kliknij w obrazek poniżej 🙂 Od razu przekierujemy Cie do sklepu.

miedz

4 komentarze

  • Julia i Elmo

    Naprawdę ładne adresówki, ALE jak zobaczyłam cenę zrezygnowałam. Mam kilka obroży i kilka szelek, wiec jak policzę ile miałabym wydać na identyfikatory… Nawet kupno dwóch to dla mnie osobiście duży wydatek, te pieniążki wolałabym wydać na lepsza karmę bądź smaczki. My mamy metalową adresówkę za 10 zł i też jest niezniszczalna 🙂 Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =