Przepisy

Lody z Pokusą

lodyzpok

Wraz z Tobim stworzyliśmy przepyszne lody,  składające się z Pokusy Premium Plus, bananów oraz jogurtu naturalnego.

Zacznijmy od tego czym jest Pokusa.  Jest to wysokojakościowy dodatek żywieniowy przeznaczony do wzbogacenia karm przemysłowych oraz diet domowych. Pokusa wzbogaca posiłek o naturalne komponenty, witaminy oraz aminokwasy.  Skład pokusy został opracowany tak, aby podnosić odporność, uzupełnić niedobory występujące w diecie, zapewnić profilaktykę nowotworową oraz  gwarantować wyborny smak każdego posiłku.

pokusa3

Formuła bogata w witaminy i minerały pochodzące ze 100% naturalnych komponentów jak warzywa, owoce, glony morskie, będące źródłem wielu substancji biologicznie czynnych. Pokusa daje możliwość przyrządzenia dowolnego zdrowego rarytasu w formie najbardziej odpowiadającej Twojemu psu. Produkt nadaje się do mrożenia, pieczenia, podania w formie płynnej lub sypkiej. Tak więc zmrożona Pokusa Premium Plus wraz z jogurtem naturalnym oraz bananami tworzy pyszną i wartościową przekąskę dla naszego psa podczas upałów.

1

Dlaczego w diecie psa powinny znaleźć się banany ? Ponieważ posiadają dużo wartości odżywczych. Zawierają potas, magnez. Są również źródłem witaminy C i błonnika.
banany3

Czego potrzebujemy, aby stworzyć lody ?

13

-30 g Pokusa Premium Plus
-1 szklanka jogurtu naturalnego
-1 banan
– trochę wody

Rozrób Pokusę z niewielką ilością wody i dodaj do jogurtu naturalnego.

12

Zgnieć widelcem banana, niech zrobi się z niego puree bez większych grudek .

134
Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i przelej do silikonowej foremki. Umieść w zamrażalniku na min. 3 godziny.

d

Pamiętaj,  aby lodów nie zamrażać ponownie po ich rozmrożeniu. Pilnuj psa, aby nie połykał lodów w całości. Lody można rozdrabniać na małe kawałki i podawać psu.

pokusa
Więcej na temat Pokusy i jej drogocennych składników dowiecie się : TUTAJ

poleca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 − 2 =