Inne

Legowisko Mofi firmy Hunny

legowiskomofi Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości firmy Hunny otrzymaliśmy do testów legowisko Mofi. Od razu zabraliśmy się z Tobim do testowania.

Jak wygląda ?
Legowisko składa się z setek polarowych frędzli. Dzięki temu jest bardzo miękkiej wygodnie się na nim siedzi lub leży (sprawdzałam 😀 ) W środku znajdziemy dużą poduchę, którą należy wyjąć na czas czyszczenia. Legowisko dostępne jest w różnych kolorach oraz rozmiarach. Tobiemu trafił się kolor beżowy w rozmiarze L (71x107cm).

 

_MG_7132

_MG_6789

_MG_6792      _MG_7352Rozmiary  i kolory :
– 46x61cm, 61x91cm, 71x107cm
– beżowe, brązowe, błękitne, czerwone, grafitowe, limonka, opuncja, szare

Jak sprawuje się legowisko ?

Jeszcze zanim przyszło do mnie legowisko, a ja przeczytałam komentarze ludzi na fanpage’u Hunny z pytaniami dotyczącymi czyszczenia, zaczęłam się trochę martwić. Tobi ma długą, gęstą sierść, która co chwile wypada i jest wszędzie.Co będzie jeśli Mofi zbierze całą sierść a ja zapcham pralkę ? 😀 Na szczęście tak się nie stało. Posłanie Mofi nie zbiera tyle sierści ile myślałam. Gdzieniegdzie widać pojedyncze włoski oraz piach. Jednym z minusów może tu być kolor legowiska. Według mnie na beżowych frędzlach widać więcej zabrudzeń.  Legowisko jest wygodne, fajnie się prezentuje.Stało się najatrakcyjniejszym przedmiotem w domu, na które każdy gość zwraca uwagę. U mnie legowisko stanowi też świetną zabawkę. Pomiędzy frędzle wrzucam Tobiemu przeróżne smakołyki . On odgarnia je nosem lub łapami  i szuka pyszności. Pies ma zabawę przez długi czas 🙂

11

_MG_6707

Jak czyścić ?
Posłanie można odkurzyć lub wytrzepać a następnie uprać.  Ja wybrałam opcje trzepania, jest o wiele wygodniej,zajmuje mniej czasu. Wytrzepałam sierść, piach i dwa smakołyki, które Tobi jeszcze skonsumował 😀 Następnie wsadziłam legowisko do pralki. Pamiętajmy, że trzepiemy i pierzemy legowisko bez poduchy. Na wszelki wypadek wyprałam legowisko w niskiej temperaturze żeby mi się nie skurczyło 😛 I tak jak sugerował producent nie wrzuciłam legowiska do automatycznej suszarki. Powiesiłam je na kaloryferze i czekałam aż wyschnie. Legowisko zostało ładnie wyprane, nie znalazłam na nim piachu ani kawałków smakołyków,zostało natomiast kilka psich kłaczków.

Plusy :
– Atrakcyjny wygląd
– Łatwo się czyści
– Można używać jako maty edukacyjnej dla psa
– Miękkie i wygodne
– Dostępna duża gama kolorystyczna

Minusy:
– Kolor beżowy szybko się brudzi
– Tobi nie mieści się cały na legowisku mimo, że to największy rozmiar

4Jaka jest cena takiego legowiska i gdzie można je kupić ?

Cena zależy od wielkości posłania i waha się od 159zł do 269zł
Legowisko można kupić na stronie : http://hunny.pl/
Zapraszamy także na fanpage firmy : https://www.facebook.com/hunnypl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + pięć =