Smakołyki i gryzaki

Kiełbaski MEAT&trEAT

Produkty Meatlove znamy i kochamy od dawna! Dzięki udziałowi w Top for Dog w nasze łapki trafiły przepyszne kiełbaski MEAT&trEAT, które rozkochają w sobie nie jednego psa.

Przypomnijmy co o sobie mówi firma Meatlove.

Firma MEATLOVE położona jest w sercu Lasu Bawarskiego, w regionie zwanym zielonymi płucami Niemiec, który znany jest ze swojej rzeźniczej profesji.

W 100% popieramy dietę opartą o surowe mięso, urozmaiconą różnorodnością świeżych składników. Zobowiązaliśmy się do przestrzegania tych zasad, aby tworzone przez nas produkty jak najbardziej odpowiadały naszej idei odżywiania psów i kotów.

Kiełbaski MEAT & trEAT to przysmaki stworzone z myślą o zdrowym i odpowiednim nagradzaniu wszystkich psów. Wysoka zawartość chudego mięsa i mała zawartość wody gwarantuje zwartą konsystencję kiełbasy, którą łatwo pokroić na małe kawałki.

Bogata oferta firmy sprawia, że każdy psiak znajdzie coś dla siebie.

Opakowanie nie przepuszcza powietrza i nie zawiera szkodliwego Bisfenolu-A.  Minimalistyczna szata graficzna jest miła dla oka. Rozwijając naklejkę znajdziemy na niej najważniejsze informacje o produkcie zapisane w języku polskim.  MEAT&trEAT występują w trzech gramaturach 20g, 80g i 200g.

Kiełbaski 20 gramowe zakupimy w czteropaku. MEAT&trEAT Pocekets występuje w takich smakach jak: drób, łosoś, bizon i konina.

Po rozkrojeniu opakowania możemy bez problemu wycisnąć całą kiełbaskę.  Przysmak jest zwarty, dobrze się go kroi, nie brudzi rąk i nie śmierdzi (według  mnie). Nie zawiera galaretki lecz widać w nim drobinki soli morskiej. Kolor kiełbaski zależy od  smaku jaki wybierzemy.

Skład przysmaków jest przejrzysty, widzimy ile w kiełbasie jest mięsa, podrobów czy tłuszczu. Mamy wypisane także wszystkie dodatki tj. sól morska lub biały ser twarogowy. MEAT&trEAT nie zawierają barwników, konserwantów, polepszaczy smaku oraz Bisfenolu-A. Poniżej pokaże Wam przykładowe składy.

MEAT & trEAT POULTRY

Skład: 100% drób: 70% chude mięso, 20% serca drobiowe, 9,5% tłuszcz drobiowy, 0,5% sól morska.

MEAT & trEAT BUFFALO

Skład: 100% bizon: 70% chude mięso, 20% serce bizona, 9,5% tłuszcz bizona, 0,5% sól morska.

MEAT & trEAT Cheese

Skład: 35% mięso indyka, 35% mięso wołowe, 30% surowy ser twarogowy.

Bezpieczeństwo pupila powinno być dla jego opiekuna priorytetem. Firma Meatlove zapewnia, że:

Nie stosuje modyfikowanych składników, w których uległa zmianie struktura białka (poprzez ciepło, sole, kwasy, zasady etc.). Nie używają także mączek zbożowych oraz mięsa, które zostało wcześniej przetworzone. Wszystkie surowe składniki, są wolne od inżynierii genetycznej, a produkty zwierzęce mają regionalne pochodzenie i przygotowywane są świeżo po uboju.

Przeciwstawia się wstępnej preparacji składników zwierzęcych. Wymagają także pisemnych zapewnień od dostawców, a w regularnych odstępach czasu kontrolują ich wiarygodność poprzez niezależne badania w wyspecjalizowanych laboratoriach.

Nie używa Bisfenolu-A, który jest związkiem chemicznym wykorzystywanym jako wewnętrzna powłoka ochronna w większości puszek. BPA niszczy DNA, hormony, może prowadzić do otyłości, bezpłodności, chorób układu krążenia, a nawet budowania komórek rakowych. Unia Europejska zabroniła stosowania BPA w jedzeniu dla dzieci.

MEAT&trEAT to przysmaki bardzo dobrej jakości. Mają świetny skład i przede wszystkim smakują psom, nawet psim niejadkom! Za kiełbaskę o gramaturze 80g zapłacimy ok. 7zł, za kiełbaskę o gramaturze 200g zapłacimy ok. 13zł, za czteropak kiełbasek 20 gramowych także ok. 13zł.

Kiełbaski MEAT&trEAT znamy już od dawna. Uwielbiamy je ponieważ są pyszne i nie powodują problemów trawiennych. Przy pierwszym podaniu obyło się bez śmierdzących bąków, wymiotów czy rozwolnień. Można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki i zabrać ze sobą na trening lub długi spacer. Przy mniejszych kiełbaskach stosujemy także metodę wyciskania. Nagradzając, wyciskam trochę kiełbaski z opakowania, a pies ją zjada. Tobi bardzo lubi ten sposób nagradzania, ponieważ czasami może trochę pocwaniakować i złapać większy kawałek kiełbaski.

Dużym plusem jest to, że nie trzeba ich przechowywać w lodówce przed otwarciem. Można więc śmiało kupić większą ilość smakołyków i składować je w psiej szafie. Podczas ciepłych, wakacyjnych podróży z kiełbaskami nic się nie działo. Zachowały swoją konsystencję i zapach. Kiełbaski MEAT&trEAT występują w wielu pysznych smakach oraz trzech gramaturach 20g, 80g i 200g dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Przyznaję, że kiełbaski świetnie sprawdziły się nie tylko u Tobiego, ale także u naszej wybrednej Mopsi. Ulubione smaki to bizon i łosoś. Choć po wprowadzeniu nowości, na pierwsze miejsce wskoczyła kiełbaska z surowym serem twarogowym. Kiełbasy zostały pokochane także przez psy, które były u nas w domu tymczasowym. To dzięki MEAT&trEAT psiaki tak fajnie pozują do zdjęć i uczą się sztuczek. Psy naprawdę za nimi szaleją!

– bardzo dobry i przejrzysty skład
– opakowanie nie zawiera Bisfenolu-A
– nie trzeba przechowywać w lodówce
– idealnie sprawdza się na treningu
– duży wybór smaków i gramatur
– psy je uwielbiają

– jemy kiełbaski ponad rok i nadal twierdzę, że nie mają minusów

 

Jeśli chcecie poznać więcej pyszności od MEATLOVE zajrzyjcie na ich stronę!

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 11 =