Karmy i smakołyki

Karma Belcando Super Premium

Jakiś czas temu Tobi przeszedł na stałe na karmę mokrą. Od tamtego czasu testujemy mokre pyszności, różnych firm.  Dzięki udziałowi w Top for Dog mieliśmy przyjemność przetestować puszki Super Premium od Belcando.

Wysokiej jakości żywność wilgotna dla twojego psa. Dostępność sześciu wyselekcjonowanych wariantów ze składnikami  pochodzącymi od najlepszych niemieckich farmerów. Nie używamy przetworzonego mięsa, ale tylko całe kawałki, które są dokładnie gotowane. Każda odmiana jest wzbogacona o wybrane składniki i zawiera cenny osetowy olej, który jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Do testów dostaliśmy karmę Super Premium Indyk z ryżem i cukinią. W puszcze znajdziemy:

Karma ładnie pachnie, widać w niej kawałki ryżu i cukinii.  Otwierając puszkę słychać syknięcie, po czym może się nam wylać niewielka ilość rosołu z indyka. Puszka jest napełniona pysznościami po brzegi!

Belcando oferuje nam wiele pysznych smaków karm Super Premium.

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze zwracam uwagę na estetyczne opakowania z fajną grafiką. Etykieta na puszkach Belcando również mnie urzekła. Sympatyczna, uśmiechnięta, psia mordka, a pod spodem zdjęcia składników wykorzystanych do stworzenia karmy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak polskich napisów z przodu oraz dość małe kółeczko na wieczku (czasami miałam problem, aby dobrze je złapać i otworzyć puszkę).

Karma BELCANDO Super Premium​ od razu została zaakceptowana przez Tobiego. Testowaliśmy ją naprawdę długo i obyło się bez problemów żołądkowych, śmierdzących bąków czy zmiany konsystencji kupy. Bez wątpienia puszki Belcando smakowały Tobiemu, mimo że każdego dnia dostawał ten sam smak. W karmie znajdziemy kawałki mięsa, serc, ryżu czy cukinii. A wszystko to delikatnie polane rosołem, który pozyskiwany jest poprzez delikatne gotowanie na parze.

Mopsia niestety miała inne zdanie na temat puszek Super Premium. Powąchała, liznęła i odeszła. Niestety pomimo kilku prób podania karmy, nie raczyła jej zjeść. Podczas rozmowy z Belcando byliśmy przygotowani na taki scenariusz, dlatego firma zaopatrzyła nas w dwie puszeczki karmy Single Protein stosowanej głównie podczas diet eliminacyjnych lub w wypadkach nietolerancji pokarmowych. Karma BELCANDO Single Protein  składa się tylko z mięsa i podrobów bez żadnych dodatków. Mopsia miała możliwość spróbowania karmy z kangurem i jagnięciną. Tak jak podejrzewaliśmy, karma Single Protein posmakowała psiemu niejadkowi.

Jeśli ktoś z Was nie karmi psa mokrą karmą na co dzień, może wypróbować Belcando Super Premium lub Single Protein jako wypełnienie Konga. W czasie upałów świetnie sprawdzi się lekko zmrożony!

Za puszkę Belcando Super Premium zapłacimy:

– ok. 9zł za 400g

– ok. 15zł za 800g

Za puszkę Belcando Single Protein zapłacimy:

– ok. 9zł za 200g

– ok. 12zł za 400g

Belcando oferuje nam nie tylko karmę.  W Outdoor Collection znajdziemy czapki, kamizelki, koszulki, kurtki oraz sakiewki na smakołyki. Bardzo miłym akcentem paczki były otrzymane świecące obroże, smycz i torba na karmę. Dziękujemy!

+ przejrzysty skład
+ świeże składniki
+ smakuje psu
+ duży wybór smaków
+ gotowane na parze

– wypełniacz w postaci ryżu
– brak polskich napisów z przodu opakowania
– dość małe kółeczko na wieczku (niektórzy mogą mieć problem z otwieraniem puszek)

Jeśli chcecie poznać więcej mokrych lub suchych pyszności od Belcando zapraszamy na ich stronę:

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dziewięć =