Inne

Fotoksiążka od Saal Digital

Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital miałam okazję przetestować fotoksiążkę. Nie wiem czy wiecie, ale oprócz prowadzenia strony Pies moją miłością zajmuję się także fotografią zwierząt. Fotografuje nie tylko psy właścicielskie, ale także zwierzaki bezdomne, znajdujące się pod opieką fundacji i schronisk. Wykonuję także sesje produktowe dla firm zoologicznych 🙂 Więcej moich prac znajdziecie tutaj: Karolina Mazur Fotografia

Wybrałam fotoksiążkę w formacie A4 (poziomą) z twardą, matową okładką bez watowania.  Okładka   charakteryzuje się z przyjemną w dotyku powierzchnią Soft touch. Wewnętrzne strony są  błyszczące co sprawia, że zdjęcia prezentują się pięknie.

Projektowanie fotoksiążki jest proste. Wystarczy zgrać aplikacje Saal Digital, wybrać dobrej jakości zdjęcia i przeciągnąć je w odpowiednie miejsca. Jeśli chcemy, możemy wybierać różne układy i umieszczać po kilka zdjęć na jednej stronie. Możemy także dodać więcej stron.

Tak jak w przypadku fotoobrazu, przesyłka przyszła bardzo szybko. Była bardzo starannie zapakowana, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu.

Produkt wykonany jest bardzo starannie, ma piękne, wyraziste kolory. Zdjęcia zachowały swoją ostrość, a na błyszczących stronach prezentują się lepiej niż na komputerze. Nareszcie mogę się pochwalić swoimi pracami bez wyszukiwania ich na komórce czy komputerze.

Cena jest uzależniona od wielkości fotoksiążki, ilości stron, wyboru okładki oraz wewnętrznych stron. Po dodaniu przeze mnie kilku dodatkowych stron aplikacja pokazała cenę 193zł.

Fotoksiążka idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, ale także jako album prezentujący nasze prace, które chcemy pokazać klientowi.

– piękne kolory
– dobra jakość
– świetna pamiątka


– nie można zdecydować się, które zdjęcia wybrać do fotoksiążki 😀

Zapraszamy do przeczytania recenzji fotoobrazu od Saal Digital oraz na ich stronę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 7 =