Preparaty

Atlantic Salmon Oil od Pokusy

Produkty Pokusy są mi znane od bardzo dawna. Jednak nie miałam jeszcze przyjemności testować ich oleju z łososia. Dzięki udziałowi w Top for Dog, pojawiła się taka możliwość i bez zawahania zgłosiłam się do testów. Czy Atlantic Salmon Oil jest tak dobry, jak reszta Pokusowych produktów? Sami się przekonajcie.

Najwyższej jakości olej z dzikiego łososia atlantyckiego.100% czysty, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA i DHA olej jest doskonałym uzupełnieniem diety psów i kotów.

Skład oleju jest naprawdę super – 100% czystego oleju z dzikiego łososia atlantyckiego. Nie znajdziemy tutaj dodatków w formie oleju z dorsza czy lnianego.

Składniki analityczne w 1000g:
Białko surowe  0g
Tłuszcz surowy  999g
Popiół surowy  0g
Surowe włókno  0g

Kwasy tłuszczowe g/100g produktu:
Omega 3 – 29,1%
Omega 6 – 8,7%
Omega 9 – 25,2 %

Fajne, proste opakowanie z najważniejszymi informacjami o produkcie. Butelka nie przepuszczająca światła, dzięki której produkt zachowuje swoją wartość.  Dołączona pompka ułatwia dozowanie produktu. Produkt dostępny w gramaturze 300ml lub 1000ml.

Na stronie Pokusy znajdziecie oznaczone parametry, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo produktu. Olej z łososia nie zawiera konserwantów, barwników, toksycznych produktów utlenienia, jełczenia oraz metali ciężkich.

Atlantic Salmon Oil posiada certyfikat jakości HumanGrade, który jest gwarancją atestowanego produktu spożywczego.

Atlantic Salmon Oil:

Olej z łososia podawałam psom według wytycznych na opakowaniu.

PSY: 0.5 g na kg m.c. / 24h
Jedna pompka odpowiada dawce 1,5 g oleju.

Należy pamiętać, że po otwarciu przechowujemy olej  w lodówce i powinniśmy go zużyć w ciągu 60 dni.

Byłam mile zaskoczona, gdy wycisnęłam pierwszą porcję oleju. Nie śmierdział on rybą! Większość olejów oferowanych na rynku, cuchnie rybą na kilometr! Przy codziennym stosowaniu brak ostrego zapachu jest zbawienny. Olej od Pokusy jest koloru słomkowego i nie jest zbyt gęsty. Ładnie rozprowadza się po karmie.

W przypadku obu psów nie było problemu z podawaniem oleju. Chętnie wcinały go z karmą lub zlizywały z łyżeczki. Ze względu na to, że jest w 100% naturalny zaczęłam go podawać nawet moim szczurzym seniorom. Wszystkie zwierzaki są nim zachwycone! W trakcie podawania oleju zauważyłam, że sierść Tobiego mniej wypada i robi się bardziej lśniąca.  Zmiany na ogonie spowodowane niedoczynnością tarczycy dzięki olejowi i przyjmowanym hormonam ładnie zaczęły się goić. U Mopsi zauważyłam większą chęć zjadania posiłku, gdy jest on dosmaczany olejem z łososia.  Odniosłam wrażenie, że jej sierść także jest bardziej lśniąca. Opakowanie 300ml starczyło nam na niecały miesiąc.

Czysty olej z dzikiego łososia atlantyckiego bez żadnych dodatków bez wątpienia jest produktem wysokiej jakości. Za opakowanie 300ml zapłacimy ok. 56zł, natomiast za opakowanie 1000ml zapłacimy ok. 121zł.

– w 100% naturalny
– bezpieczny
– nie śmierdzi rybą
– psy i szczurki chętnie go zjadają
– poprawia wygląd sierści i skóry
– dosmacza posiłek

– nie znaleziono

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym lub innych produktach Pokusy, zapraszamy na ich stronę.

Testy były przeprowadzane w ramach konkursu TOP FOR DOG! Dziękujemy za taką możliwość 🙂 Zapraszamy na stronę TOP FOR DOG i zapoznanie się z recenzjami innych ambasadorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + czternaście =